LED-BAR 8,9x3,8mm červená 625nm dif. 40mcd
| Kód: | 428320 |
| Výrobce: | Kingbright Electronic Co, Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.93 |
| Značení výrobce: | KB-2300EW |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Typ: | 8,89x3,91mm |
| Vlnová délka: | 625nm |
| Svítivost: | 40mcd |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | SIL-4 |
| Počet segmentů: | 1 |
| Obal: | Tuba |
KB-2300EW
KB2300EW
SMD: Ne
Výprodej