Kond. mon. axial 100n 50V Y5V -20+80%
| Kód: | 15859 |
| Výrobce: | M.E.C. |
| Hmotnost [g]: | 0.13 |
| Značení výrobce: | KAY5V 50V-100n/Z |
| Napětí: | 50V |
| Kapacita: | 100nF |
| Tolerance: | -20/80% |
| Hmota: | Y5V |
| Pouzdro: | Axial |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Ammopack |
KAY5V 50V-100n/Z
CVANF100
Axiální pouzdro
SMD: Ne
Výprodej