High voltage photo MOS relay Viso=1500V 400V 130mA
| Kód: | 42637 |
| Výrobce: | Cosmo electronics corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.31 |
| Značení výrobce: | KAQY214S |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Pouzdro: | SOP-4 4.4mm |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Tuba |
KAQY214S
MFP Full-Pitch
SMD: Ano
Výprodej