NAND Flash 1G(128M x 8) 2,7-3,6V
| Kód: | 1354110 |
| Výrobce: | Samsung Semiconductor |
| Hmotnost [g]: | 4.93 |
| Značení výrobce: | K9F1G08U0D-SIB0 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Kapacita: | 1Gb (x8) |
| Rychlost: | 30ns |
| Napájení: | 2,7-3,6V |
| Pouzdro: | TSOP1-48 12x20 |
| Balení [ks]: | 960 |
| Obal: | TRAY |
K9F1G08U0D-SIB0
9F1G08
SMD: Ano
Výprodej