OC Triac 3750V 400V 5mA
| Kód: | 75063 |
| Výrobce: | Telefunken Semiconductors GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.92 |
| Značení výrobce: | K3023PG |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 400V |
| Izolace: | 5300V |
| Pouzdro: | PDIP-6.4 |
| Počet kanálů: | Triac |
| Ift: | 5mA |
| Balení [ks]: | 60 |
| Obal: | Tuba |
K3023PG
MOC3023T
SMD: Ne
Výprodej