M-Varistor 14mm 150V 240V 4500A 10%
| Kód: | 52561 |
| Výrobce: | Joyin Co. Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 1.89 |
| Značení výrobce: | JVR14N241K87PU5 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh/Typ: | MOV |
| Proud (surge): | 4500A |
| Napětí AC: | 150V |
| Napětí (Typ): | 240V |
| Pouzdro: | R=7,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
JVR14N241K87PU5
V150-14
SMD: Ne
Výprodej