M-Varistor 14mm 95V 150V 4500A 10%
| Kód: | 9735 |
| Výrobce: | Joyin Co. Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 1.97 |
| Značení výrobce: | JVR14N151K87YU4 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh/Typ: | MOV |
| Proud (surge): | 4500A |
| Napětí AC: | 95V |
| Napětí (Typ): | 150V |
| Pouzdro: | R=7,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
JVR14N151K87YU4
V095-14
SMD: Ne
Výprodej