M-Varistor 7mm 60V 100V 1200A 10%
| Kód: | 52576 |
| Výrobce: | Joyin Co. Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.59 |
| Značení výrobce: | JVR07N101K65YU4 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh/Typ: | MOV |
| Proud (surge): | 1200A |
| Napětí AC: | 60V |
| Napětí (Typ): | 100V |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
JVR07N101K65YU4
V060-07
SMD: Ne
Výprodej