Odrušovací kond. X2 150nF 300V
| Kód: | 1501419 |
| Výrobce: | Chiefcon Electronics Co., Ltd. |
| Značení výrobce: | J154K300A150L035-D2 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Napětí: | 300V |
| Typ: | MKP-X2 |
| Kapacita: | 150nF |
| Tolerance: | 10% |
| Pouzdro: | R=15 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
J154K300A150L035-D2
C46NF150-15
SMD: Ne
Výprodej