CMOS SRAM 16M(1Mx16) 3.3V 10ns
| Kód: | 1110615 |
| Výrobce: | Integrated Silicon Solution, Inc. |
| Hmotnost [g]: | 6.22 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IS61WV102416BLL-10TLI |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Kapacita: | 16 Mb |
| Druh, Vdd: | SRAM fast |
| Busw: | 16/8 b |
| Tacc: | 10 ns |
| Iddstby: | 20 mA |
| Pouzdro: | TSOP1-48 12x20 |
| Balení [ks]: | 96 |
| Obal: | TRAY |
IS61WV102416BLL-10TLI
61WV102416
SMD: Ano
Výprodej