N-LogL MOSFET 55V 0.035R 22A 37W
| Kód: | 630820 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 3.13 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRLIZ34NPBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 22A |
| Napětí: | 55V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 37W |
| RDSon: | 35mΩ |
| Pouzdro: | TO-220FP |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRLIZ34NPBF
IRLIZ34N
fullpak
SMD: Ne
Výprodej