430V Low-Vceon Discrete IGBT
| Kód: | 679570 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 4.52 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRGB14C40LPBF |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 14A |
| Napětí: | 370V |
| Výkon: | 125W |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRGB14C40LPBF
IRGB14C40L
SMD: Ne
Výprodej