P-Ch. MOSFET 150V 0,295R 13A 110W
| Kód: | 660868 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.63 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRFR6215PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 13A |
| Napětí: | 150V |
| Typ: | P-Ch. |
| Výkon: | 110W |
| RDSon: | 295mR |
| Pouzdro: | TO-252AA(DPAK) |
| Balení [ks]: | 75 |
| Obal: | Tuba |
IRFR6215PBF
IRFR6215
SMD: Ano
Výprodej