N-Ch. MOSFET 500V 0,13R 36A 446W
![IRFPS37N50APBF [VIS] Vishay Intertechnology, Inc. IRFPS37N50APBF [VIS] Vishay Intertechnology, Inc.](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/113/irfps37n50apbf-vis.jpg)
![IRFPS37N50APBF [VIS] Vishay Intertechnology, Inc. IRFPS37N50APBF [VIS] Vishay Intertechnology, Inc.](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/113/irfps37n50apbf-vis-1.jpg)
| Kód: | 1061358 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| Hmotnost [g]: | 8.05 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRFPS37N50APBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 36A |
| Napětí: | 500V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 446W |
| RDSon: | 130mR |
| Pouzdro: | SUPER-247 |
| Balení [ks]: | 25 |
| Obal: | Tuba |
IRFPS37N50APBF
IRFPS37N50A
SMD: Ne
Výprodej