N-Ch. MOSFET 100V 140A 5.6mR 330W
| Kód: | 663381 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 2.75 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRFB4310PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 140A |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 330W |
| RDSon: | 5,6mR |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRFB4310PBF
IRFB4310
SMD: Ne
Výprodej