P-Ch. MOSFET 60V 11A 0.28R 60W
| Kód: | 16937 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 2.33 |
| Značení výrobce: | IRF9Z24 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 11A |
| Napětí: | 60V |
| Typ: | P-Ch |
| Výkon: | 60W |
| RDSon: | 280mΩ |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRF9Z24
SMD: Ne
Výprodej