P-Ch. MOSFET 100V 0.117R 23A 140W
| Kód: | 19420 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 2.65 |
| Značení výrobce: | IRF9540N |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 23A |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | P-Ch. |
| Výkon: | 140W |
| RDSon: | 117mR |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRF9540N
SMD: Ne
Výprodej