P-Ch. HEXFET 100V 14A 0.2R 79W
| Kód: | 2554049 |
| Výrobce: | Infineon Technologies AG |
| Hmotnost [g]: | 2.78 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF9530NPBF |
| značení výrobce 2: | IRF9530NPBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 14A |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | P-Ch |
| Výkon: | 79W |
| RDSon: | 200mΩ |
| značení výrobce 3: | SP001570634 |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRF9530NPBF
SP001570634
IRF9530N
SMD: Ne
Výprodej