N-Ch. MOSFET 100V 6.8A 0.48R 48W
| Kód: | 630616 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 2.7 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF9520NPBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 6,8A |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | P-Ch |
| Výkon: | 48W |
| RDSon: | 480mR |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRF9520NPBF
IRF9520N
SMD: Ne
Výprodej