N-Ch. MOSFET 30V 3,5mR 21A 2,5W
| Kód: | 1199486 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.16 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF8734PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 21A |
| Napětí: | 30V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 2,5W |
| RDSon: | 3,5mΩ |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF8734PBF
IRF8734
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej