N-Ch. HEXFET 500V 0.85R 8A 125W
| Kód: | 584256 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 2.74 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF840APBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 8A |
| Napětí: | 500V |
| Typ: | N-Ch. |
| Výkon: | 125W |
| RDSon: | 850mR |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRF840APBF
IRF840A
SMD: Ne
Výprodej