N-Ch. MOSFET 150V 5,1A 43mR 2,5W
| Kód: | 1242346 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.18 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7815PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 5,1A |
| Napětí: | 150V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 2,5W |
| RDSon: | 43mR |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7815PBF
IRF7815
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej