N-Ch MOSFET 30V 0.011R 13A 2.5W
| Kód: | 630597 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.43 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7413PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 13A |
| Napětí: | 30V |
| Typ: | N-Ch. |
| Výkon: | 2,5W |
| RDSon: | 11mR |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7413PBF
IRF7413
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej