N+P-Ch MOSFET 55V 4,7/3,4A 2,0W 0.05/0.105R
| Kód: | 87588 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 1.34 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7343PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 4,7/3,4A |
| Napětí: | 55V |
| Typ: | N+P-Ch. |
| Výkon: | 2W |
| RDSon: | 50/105mR |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7343PBF
IRF7343
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej