2x P-Ch. MOSFET 12V 9.2A 17mR 2W
| Kód: | 630594 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.4 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7329TRPBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 9,2A |
| Napětí: | 12V |
| Typ: | 2xP-Ch. |
| Výkon: | 2W |
| RDSon: | 17mR |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
IRF7329TRPBF
IRF7329
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej