2xP-Ch. MOSFET 20V 0.058R 5.3A 2W
| Kód: | 89026 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.29 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7314PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 5,3A |
| Napětí: | 20V |
| Typ: | 2xP-Ch. |
| Výkon: | 2W |
| RDSon: | 58mR |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7314PBF
IRF7314
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej