2xN-Ch. MOSFET 20V 6,6A 2,0W 0,029R
| Kód: | 630591 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.79 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7311PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 6,6A |
| Napětí: | 20V |
| Typ: | 2xN-Ch. |
| Výkon: | 2W |
| RDSon: | 29mR |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7311PBF
IRF7311
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej