2xN-CH MOSFET 30V 4,9A 2,0W 0,05R
| Kód: | 641301 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 2.48 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7303PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 4,9A |
| Napětí: | 30V |
| Typ: | 2xN-Ch. |
| Výkon: | 2W |
| RDSon: | 50mR |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7303PBF
IRF7303
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej