P-Ch. MOSFET 40V 41mR 6.2A
| Kód: | 641299 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.48 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7241PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 6,2A |
| Napětí: | 40V |
| Typ: | P-Ch |
| Výkon: | 2,5W |
| RDSon: | 41mR |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7241PBF
IRF7241
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej