N-CH Pwr MOSFET 30V 7.3A 0.03R 2.5W
| Kód: | 89007 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.19 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7201PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 7,3A |
| Napětí: | 30V |
| Typ: | N-CH |
| Výkon: | 2,5W |
| RDSon: | 30mΩ |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7201PBF
IRF7201
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej