2xP-Ch. MOSFET 20V 2,3A 2W 0.25R
| Kód: | 641290 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.26 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF7104PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 2,3A |
| Napětí: | 20V |
| Typ: | 2xP-Ch |
| Výkon: | 2W |
| RDSon: | 250mΩ |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
IRF7104PBF
IRF7104
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej