P-Ch. HEXFET 55V 74A 200W 0.02R
| Kód: | 87741 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 3.35 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IRF4905PBF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 74A |
| Napětí: | 55V |
| Typ: | P-Ch. |
| Výkon: | 200W |
| RDSon: | 20mR |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
IRF4905PBF
IRF4905
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona