Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm)
| Kód: | 1440299 |
| Výrobce: | SAMTEC, Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IPT1-108-01-S-D |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 2,3A |
| Počet pozic: | 16 |
| Napětí: | 775V |
| Rozměry/Rastr: | 2,54mm |
| Druh,fam: | IPT1 |
| Balení [ks]: | 1 |
| Obal: | Volně |
IPT1-108-01-S-D
Výprodej