Power Inductor 360nH 6,3A 20% 13,8mR
| Kód: | 1338483 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| Značení výrobce: | IHLP1212BZERR36M11 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 6,3A |
| Série: | IHLP |
| Indukčnost: | 360nH |
| Tol: | 20% |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
IHLP1212BZERR36M11
IHLP1212BZER
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej