Inductor 6,8uH 1A 20% 370mRdc
| Kód: | 1979723 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | IFSC1008ABER6R8M01 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1A |
| Série: | IFSC |
| Indukčnost: | 6,8uH |
| Tol: | 20% |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
IFSC1008ABER6R8M01
IFSC1008ABER6R8
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej