LED Bar 4 LED Hi-eff. Red 0.35x0.35 in. 626nm 43mcd
| Kód: | 20426 |
| Výrobce: | QT Optoelectronics |
| Hmotnost [g]: | 0.22 |
| Značení výrobce: | HLMP-2655 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Typ: | 8,89x8,89mm |
| Vlnová délka: | 626nm |
| Svítivost: | 43mcd |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | DIL |
| Počet segmentů: | 1 |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
HLMP-2655
HLMP2655
SMD: Ne
Výprodej