IR LED 850nm 7,8mW/sr 100mA 25°
| Kód: | 1112791 |
| Výrobce: | Everlight Electronics Co., Ltd |
| Značení výrobce: | HIR204 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3mm |
| Vlnová délka: | 850nm |
| Svítivost: | 7,8mW/sr |
| Vyzařovací úhel: | 25° |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
HIR204
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej