14.2mm 2x7seg. disp. zelený CA 570nm 3.5mcd
| Kód: | 879824 |
| Výrobce: | Avago Technologies Limited |
| Hmotnost [g]: | 8.16 |
| Značení výrobce: | HDSP-521G |
| Teplota min: | -35 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 570nm |
| Svítivost: | 3,5mcd |
| Barva: | zelená |
| Konfigurace: | CA |
| Výška znaku: | 14,2mm |
| Balení [ks]: | 20 |
| Obal: | Tuba |
HDSP-521G
HDSP521G
Výprodej