Krimpovací tělísko 3,96mm 2p.
| Kód: | 1380484 |
| Výrobce: | Hsuan Mao Technology Co., Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.52 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | H3967-02PW0000R |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 5A |
| Počet pozic: | 2 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 3,96mm |
| Obal: | Volně |
H3967-02PW0000R
H3967-02PW00
Výprodej