Elyt rad. 85° 13x25 2m2 25V 20%
| Kód: | 40635 |
| Výrobce: | Capxon International Electronic Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 4.79 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | GS222M025I250 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 25V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 2,2mF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 13x25mm |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
GS222M025I250
CS2200/25
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona