Elyt rad. 85° 5x11 1µ0 100V 20%
| Kód: | 44406 |
| Výrobce: | Capxon International Electronic Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.42 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | GS010M100C110 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 1uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 5x11mm |
| Pouzdro: | R=2 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
GS010M100C110
CS0001/100
SMD: Ne
Výprodej