Connector Header Surface Mount 100 position 0.050" (1.27mm)
| Kód: | 2684420 |
| Výrobce: | SAMTEC, Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | FTSH-150-04-L-DV-A |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška pinů: | 3,81mm |
| Rastr: | 1,27mm |
| Počet pinů: | 100 |
| Balení [ks]: | 1 |
| Obal: | Tuba |
FTSH-150-04-L-DV-A
FTSH-150-04-L-DV
Výprodej