Connector FFC/FPC 1 row 34pos. RM=0,5mm 90°
| Kód: | 2124520 |
| Výrobce: | Hirose Electric Co., Ltd. |
| Značení výrobce: | FH34S-34S-0.5SH(50) |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Počet pozic: | 34 |
| Rozměry/Rastr: | 0,5mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Cívka |
FH34S-34S-0.5SH(50)
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej