2x N-Ch MOSFET 30V 20mR 13A 2,5W
| Kód: | 2904376 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | FDMS7620S |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 13A |
| Napětí: | 30V |
| Typ/pol.: | 2xN-Ch. |
| Výkon: | 2,5W |
| Perf/RDSon: | 20mR |
| Pouzdro: | Power56 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 13" (330 mm) |
FDMS7620S
8-PowerWDFN
SMD: Ano
Výprodej