Šroub. svorka 3.5mm 3p. v=8.2mm
| Kód: | 1351704 |
| Výrobce: | Excel Cell Electronic Co., Ltd |
| Hmotnost [g]: | 1.29 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | ETB08030B000Z |
| Proud: | 10A |
| Počet pozic: | 3 |
| Napětí: | 125V |
| Rozměry/Rastr: | 3,50mm |
| Druh, řada: | ETB08 |
| Obal: | Volně |
Výprodej