SSR 480V 40A DC Input 4-32VDC
| Kód: | 745542 |
| Výrobce: | Excel Cell Electronic Co., Ltd |
| Hmotnost [g]: | 96.47 |
| Značení výrobce: | ESR500480-4000 |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 80 °C |
| Druh, cfg: | SSR AC 1f, zero cros |
| Vout: | 480V |
| Iout: | 40A |
| Vin: | 4-32V |
| Rozm: | 57 43 27 mm |
| Pouzdro: | BOX SCREW |
ESR500480-4000
ESR50048040
Pouzdro kvádr s montáží šrouby, přípoje nedef.
SMD: Ne
Výprodej