Dioda rychlá 3A 200V
| Kód: | 1014706 |
| Výrobce: | Diodes Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | ES3DB-13-F |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 3A |
| Napětí: | 200V |
| Druh, typ: | Ultrafast |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | SMB (DO-214AA) |
| trr: | 25ns |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
ES3DB-13-F
ES3DB
SMD: Ano
Výprodej