Vratná pojistka 500mA 16V
![ERFSD0501520 [ECE] Excel Cell Electronic Co., Ltd ERFSD0501520 [ECE] Excel Cell Electronic Co., Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/109/erfsd0501520-ece.jpg)
![ERFSD0501520 [ECE] Excel Cell Electronic Co., Ltd ERFSD0501520 [ECE] Excel Cell Electronic Co., Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/109/erfsd0501520-ece-1.jpg)
| Kód: | 52869 |
| Výrobce: | Excel Cell Electronic Co., Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.09 |
| Značení výrobce: | ERFSD0501520 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh, typ: | SD |
| I_MAX: | 100A |
| I_HOLD: | 0,50A |
| V_MAX: | 15V |
| R_MIN: | 0,15R |
| Pouzdro: | 1812 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
ERFSD0501520
SD050-15
(4532): 0.18" × 0.12" (4.6 mm × 3.0 mm)
SMD: Ano
Výprodej