Resettable Fuse 0.25A 16V
![ERF-SN0251620Z [ECE] Excel Cell Electronic Co., Ltd ERF-SN0251620Z [ECE] Excel Cell Electronic Co., Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/erf-sn0251620z-ece.jpg)
![ERF-SN0251620Z [ECE] Excel Cell Electronic Co., Ltd ERF-SN0251620Z [ECE] Excel Cell Electronic Co., Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/erf-sn0251620z-ece-1.jpg)
| Kód: | 1396654 |
| Výrobce: | Excel Cell Electronic Co., Ltd |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | ERF-SN0251620Z |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh, typ: | SN |
| I_MAX: | 100A |
| I_HOLD: | 0,25A |
| V_MAX: | 16V |
| R_MIN: | 0,55R |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
ERF-SN0251620Z
SN025-16
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona