Elyt. rad. 85° 330nF 50V 20% 5x12mm
| Kód: | 35177 |
| Výrobce: | RUZNE |
| Hmotnost [g]: | 0.47 |
| Značení výrobce: | ER250V-330n/M |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 50V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 330nF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 5x12mm |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
ER250V-330n/M
CS000,33/50
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej